O nas

Nasza przygoda z organizowaniem aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży rozpoczęła się w 2003 r. obozem siatkarskim nad morzem.  Wyjazd ten zainspirował nas do podjęcia pracy w turystyce. 
Od tego czasu każdego roku rozwijamy swoją ofertę, realizując nowe pomysły i współpracując z innymi firmami działającymi w tej branży.
Przedsięwzięcia, które  realizujemy, oparte są o nowoczesne  metody, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną i trenerską , a przede wszystkim niepowtarzalny klimat tworzony przez uczestników obozów.
Proponujemy imprezy letnie i zimowe, które mają charakter multidyscyplinarnego, aktywnego spędzania czasu, opartego na współpracy w zespole, otwieraniu się na drugiego człowieka i nawiązywaniu nowych przyjaźni.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.
 

 

 

 

OBOZY GEM NYSA

Od 2003 roku organizator letnich i zimowych obozów, dla dzieci i młodzieży. Wyjazdy mają charakter multidyscyplinarnego, aktywnego spędzania czasu, opartego na współpracy w zespole, otwieraniu się na drugiego człowieka
i nawiązywaniu nowych przyjaźni.
Sukces naszych obozów to nowoczesne metody, wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna i trenerska , a przede wszystkim niepowtarzalny klimat tworzony przez uczestników obozów.

 

ZNAJDŹ NAS

  

© 2022 Obozy GEM Nysa. All Rights Reserved.